piątek, 29.08.2014
Sprawy mieszkańców
1 września parking przy al. Celników Polskich będzie chwilowo zamknięty
dodano: 27.08.2014.
W związku z uroczystościami patriotycznymi, które odbędą się przy Pomnikiu Celników Polskich w Kałdowie w poniedziałek 1 września br., w godzinach 06:00 – 11:00 ZAMKNIĘTY będzie parking znajdujący się przed Pomnikiem przy al. Celników Polskich. Za utrudnienia organizatorzy wydarzenia serdecznie przepraszają.
 
PTTK zaprasza na Rajd Rowerowy "Koniec Wakacji"
dodano: 25.08.2014.
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział Przewodnicki im. S. Dubyny w Malborku zaprasza wszystkich chętnych na Rajd Rowerowy "Koniec wakacji", który odbędzie się w sobotę 30 sierpnia 2014 roku. Trasa rajdu: Malbork, Dąbrówka Malborska, Koślinka, Kępina, Sztum, Leśniczówka Wilki -  Gościszewo - Malbork.
czytaj więcej
 
Młodzi Demokraci zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Podaruj Zeszyt"
dodano: 21.08.2014.
Malborskie Koło Stowarzyszenia Młodzi Demokraci zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Podaruj Zeszyt”, której celem jest zbiórka niezbędnych przyborów szkolnych dla najbiedniejszych uczniów z naszego miasta! Akcja odbywa się pod patronatem burmistrza Malborka Andrzeja Rychłowskiego.
czytaj więcej
 
Kolejny znaleziony pies czeka na właściciela
dodano: 20.08.2014.
Wczoraj informowaliśmy Państwa o labradorze, który został znaleziony przez strażników miejskich nad Nogatem, krótko po naszym komunikacie właściciel zgłosił się po odbiór czworonoga. Kilka godzin później Straż Miejska odnalazła kolejnego psa, który najprawdopodobniej oddalił się od swojego właściciela.
czytaj więcej
 
Weź udział w Narodowym Czytaniu "Trylogii" Henryka Sienkiewicza
dodano: 19.08.2014.
Narodowe czytanie staje się tradycją. Już po raz trzeci mamy możliwość odpowiedzieć na apel Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i wziąć udział w zapoczątkowanej przez Bronisława Komorowskiego inicjatywie. W roku ubiegłym pierwsza sobota września stała się świętem dzieł Aleksandra Fredry. Rok bieżący 2014 dzień 6 września będzie świętowany wraz z „Trylogią”.
czytaj więcej
 
Magic Malbork - informacja organizatorów
dodano: 11.08.2014.
Organizatorzy Magic Malbork 2014 informują, iż w związku z nagłą usterką techniczną modułu elektronicznego telebimu oraz faktem, iż usterka nastąpiła na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spektaklu i nie było możliwe jej natychmiastowe naprawienie, podjęta została decyzja iż osoby, które zasiadały na widowni miejskiej w sektorach o ograniczonej widoczności sceny, od strony wiaduktu kolejowego (na przeciw telebimu), uzyskają zwrot pełnej kwoty za zakup biletu, po okazaniu zakupionego biletu wraz z paragonem (fakturą).
czytaj więcej
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 331
Dodaj |
Odwiedza nas 2 gości