środa, 01.04.2015
Sprawy mieszkańców
Wypełnimy ankiety dot. gospodarki niskoemisyjnej dla Malborka
dodano: 31.03.2015.
Miasto Malbork przystąpiło do stworzenia „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Malborka” w ramach opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego”. Zadanie jest współfinansowane przez Unię Europejską, ze środków Funduszu Spójności, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
czytaj więcej
 
Głosujemy na Podwórko NIVEA - nowoczesne place zabaw dla dzieci w Malborku!
dodano: 30.03.2015.
Już od 1 kwietnia br. mieszkańcy Malborka będą mogli głosować na stworzenie w Malborku Rodzinnego Miejsca Zabaw w ramach konkursu Podwórko NIVEA. Zaproponowane lokalizacje to place przy ul. Grudziądzkiej i ul. Sucharskiego.
czytaj więcej
 
Szukasz pracy? Firma Work Service poszukuje pracowników z Malborka i Tczewa!
dodano: 26.03.2015.
Agencja zatrudnienia Work Service prowadzi rekrutację dla swoich klientów - firm działających na terenie Malborka i Tczewa - w związku z czym poszukuje chętnych do pracy między innymi w zawodach:
czytaj więcej
 
Szukasz pracy? Zdobądź ją w "Wiosce Okiennej"
dodano: 20.03.2015.
Powiatowy Urząd Pracy w Malborku poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowiskach: pracownik produkcji oraz magazynier na terenie tzw. Wioski  Okiennej. Pracę dla mieszkańców Malborka oferuje firma Dovista producent okien fasadowych i drzwi, należący do duńskiego koncernu VKR.
czytaj więcej
 
Sprawdź gdzie w jeszcze w marcu stanie fotoradar!
dodano: 18.03.2015.
Straż Miejska w Malborku informuje o lokalizacji mobilnego fotoradaru w drugiej połowie miesiąca marca br. Radar ustawiany jest w miejscach, w których kierujący najczęściej dopuszczają się łamania przepisów i poruszają się z nadmierną prędkością. Tego typu działanie ma wpłynąć prewencyjnie na kierujących i poprawić bezpieczeństwo w sąsiedztwie szkół i osiedli, na których obowiązuje tzw. strefa zamieszkania.
czytaj więcej
 
Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną
dodano: 17.03.2015.
Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku ogłasza konkurs na wykonanie najpiękniejszej i najciekawszej palmy wielkanocnej.
czytaj więcej
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 382Dodaj |