sobota, 02.08.2014
Sprawy mieszkańców
W Malborku otwarto pierwszą w Polsce wypożyczalnię typu Sail & E-bike!
dodano: 01.08.2014.
W piątek 1 sierpnia br. na Przystani Żeglarskiej Park Północny w Malborku została uruchomiona pierwsza w Polsce wypożyczalnia typu Sail & E-bike, w której nowoczesne rowery z napędem elektrycznym będzie można przetestować bezpłatnie do końca października br.
czytaj więcej
 
Komunikat! Rozebrano kładkę nad torami przy ul. Sadowej
dodano: 30.07.2014.
Jak informuje wykonawca inwestycji związanej z modernizacją linii kolejowej E 65, w wyniku prowadzonych przez PKP PLK prac porządkowo-remontowych rozebrana została drewniana kładka  przy ul. Sadowej. W konsekwencji piesi i rowerzyści nie mogą już korzystać z przejścia nad torami kolejowymi.
czytaj więcej
 
Akcja "Zbieramy krew dla Polski" Malborku
dodano: 28.07.2014.
W sobotę 2 sierpnia br. już po raz siódmy w ramach kampanii Polskiego Czerwonego Krzyża oraz sieci supermarketów Intermarché i Bricomarché pn. „Zbieramy Krew dla Polski”, mieszkańcy Malborka będą mogli oddać krew. Organizatorzy zachęcają mieszkańców miasta do przekazywania tego bezcennego daru życia – „Podziel się krwią i uratuj życie!”- mówią.
czytaj więcej
 
Rozpoczynają się prace drogowe na ul. Rolniczej! Możliwe utudnienia!
dodano: 22.07.2014.
Od wtorku 22 lipca br. rozpoczynają się prace drogowe przy ul. Rolniczej w Malborku. Jak informuje wykonawca inwestycji PPU Tuga Spółka z o.o użytkownicy samochdów w związku z remontem, mogą spodziewać się  utrudnień w ruchu na modernizowanym obszarze. Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi robotami drogowymi.
czytaj więcej
 
Joannici świętowali w Malborku
dodano: 15.07.2014.
Po pięciu latach Joannici ponownie zagościli w Malborku. W sobotę (12.07) wspólnie z przedstawicielami miast, z którymi współpracują oraz z siostrami prowadzącymi Stacje Socjalne Joannitów wzięli udział w nabożeństwie ekumenicznym w kościele św. Jana Chrzciciela poprowadzonym wspólnie przez ks. Krzysztofa Wojtynię i ks. Pawła Hause, duszpasterza ewangelickiego.
czytaj więcej
 
Poszukiwany właściciel psa
dodano: 15.07.2014.
W niedzielę 13 lipca br. strażnicy miejscy w rejonie ul. Jasnej odłowili psa. Pies jest zadbany i posiada obrożę. Właściciel zwierzęcia może zgłosić się po niego w siedzibie straży miejskiej przy Pl. Słowiańskim 5 w Malborku.
czytaj więcej
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 326
Dodaj |
Odwiedza nas 2 gości