poniedziałek, 28.07.2014
Wyniki meczy rozegranych przez malborskie drużyny w miniony weekend
Drukuj
dodano: 09.10.2012.
W niedzielę 7.10 br. na stadionie miejskim przy ul. Toruńskiej rozegrany został mecz III Ligi Kobiet PKK OLIMPIKO Malbork z PKK „SZTORM” Gdynia. Do przerwy prowadziły piłkarki z Gdyni 3:0. W drugiej połowie padło jeszcze więcej goli, jednak mecz wynikiem 5:4 zakończył się niestety na niekorzyść gospodarzy.

Drużynę OLIMPIKA prowadzą trenerzy Jerzy Wnuk i Jarosław Czach. W zespole wystąpiły: Rudnicka, Pruc, Głowińska, Urbanowicz, Gdaniec, Nadolska, Makowska, Racka, Lewandowska, Skwarek, Grussman, Anna Kopecka, Adela Kopecka, Rozlatowska, Milewska, Białókąs i Głąb

IV-ligowa POMEZANIA MALBORK po dobrym spotkaniu przegrała mecz wyjazdowy z POMORZEM POTĘGOWO 5:3, prowadząc do przerwy 3:2.

A-klasowa drużyna TP "NOGAT" Malbork przegrała na własnym boisku 1:6 z jedenastką "CENTRUM" PELPLIN

Drużyna MŁODZIKÓW POMEZANII R.88-89 uległa ARCE GDYNIA 6:2 (5:0).

DRUŻYNA POMEZANII R.94 – uległa w Gdańsku LECHII GDAŃSK 7:1 (3:1).

Wyniki spotkań wskazują, że wszystkie nasze drużyny muszą zabrać się do solidniejszych treningów, bo każdy punkt stracony w rundzie jesiennej mocno odbije się w rundzie wiosennej.